Fasony bielizny

Ilości modelów bielizny dziś przeraża różnorodnością: staniki, biustonosze, topy. W dolnej części – majteczki, slipy, stringi z zawyżoną lub, przeciwnie, zaniżoną linią talii. Bielizna może być zimowa i letnia, romantyczna i praktyczna. Kolekcje są na każdy dzień, i tak zwany fashion – dla amatorek nieskromnego.

Powszechne modele różnią się wygodą, praktycznością i długowiecznością. Przy ich stworzeniu wykorzystywano klasyczne formy, kolory, materiały. Bielizna Fashion –  całkowicie zasługuje na demonstrację na światowych podiach. Dlatego moda na ją rozwija się odpowiednio do tendencji pret – a – porte i zmienia się o wiele częściej.

Oddzielnie stoją w świecie intymnej garderoby sportowe modele i bezszwowa bielizna. Jej główna pozytywna cecha jest – wygoda i praktyczność. Dla zajęć sportem należy wybierać właśnie takie modele.

Statystyka świadczy, że 99% kobiet uważają ze ich figura jest daleka od doskonałości. Szukać ratunku można nie tylko w sali gimnastycznej, ale i w sklepie żeńskiej bielizny. Współczesne fasony pomagają schować i zamarkować usterki i korzystnie pokazać godność figury.

Posiadaczkom niewielkich rozmiarów trzeba zwrócić uwagę na modele „push-up”, zabezpieczone porolonami filiżankami i kostkami. Takie biustonosze korzystnie podkreślają i podejmują piersi. Popularne również tak zwane filiżanki. Na zmianę porolonowi przychodzą maślane kapelusze. W nowych modelach są szlikonowe wstawki z napełnianiem. Takie filiżanki również wzrokowo zwiększają objętość piersi. Te nowe tendencje szeroko wykorzystują włoscy dostawcy bielizny – Diesel, Playboy, Just Cavalli – i francuskie – Cacharel, Huit. Rosyjscy producenci Wendeta, Adriatico i Lavinia również nie ustępują zagranicznym kolegom w nowych technologiach.

Dla osób z dużym rozmiarem piersi polecamy staniki z szerokimi ramiączkami, bocznymi cześćmi i szczelną średnią wstawką, łączącż filiżanki. To pozwala wizualnie zmniejszyć objętość o jeden rozmiar.  Szczęśliwe posiadaczki tęgich form również cenią podobne biustonosze. Takie modele szeroko są przedstawione w kolekcji firm Change i Esprit.