Kolory bielizny

Teraz wszyscy chcą ładnie ubierać się. Lecz umieją to robić niewiele. Sztuki ubierać się nie tylko dobrze, lecz ze smakiem, każdemu, trzeba uczyć się. Co pasuję jednemu, nie podchodzi innemu – świadczy przysłowie. Paryżanie noszą tylko to, co im pasuje. Dlatego oni i są znane na cały świat umiejętnością ubierać się. Taką samą sławe mają kobiety Warszawy i Pragi.

Bielizna zawsze była szczególnym przedmiotem garderoby kobiety. Z czasem ona przekształcila się na narzędzie kuszenia mężczyzn. Wybrać bieliznę – cała nauka, która uczy ukrywać usterki figury i podkreślać jej godność.

Tego sezonu popyt mają modele, wytrzymane w pastelowych kolorach bez rzucających się rysunków, bielizna cielesnego koloru z haftem. Tkanina również ozdabia się nabijanym rysunkiem w stylu „tatuaż”, co wywołuje wrażenie rysunku na ciele.

Popularne są delikatnie perłowe, popielato-różowe, delikatnie-błękitne i koralowe modele. Modny zostaje brondzowy kolor. Z przyjściem jesieni kobiety  częściej zwracają się do kremowych, kawowych, beżowych odcieni.

Zapewne, wątpliwe czy warto zastanawiać się o „prawidłowych” barwnych. Przy pomocy tego lub innego odcieniu, można zamarkować kolor swojej skóry i oczu. Wybór bielizny zależy od charakteru, temperamentu i estetycznych smaków jego posiadaczki. Na przykład, przyjęto, że czarna bielizna podoba się namiętnym kobietom. Pastelowe odcienie wybierze pani, żyjąca w harmonijnym środowisku. Lila, wiśniowy, perłowy kolory mówią o skłonności do oryginalności we wszystkim. Czerwona bielizna rzekomo świadczy o dobrym uczuciu humoru.