Opalona

Wiele z pań pragnie prezentować piękną wakacyjną opaleniznę. Jednakże większość wie, że jedyny brąz, który wygląda ładnie, jest brąz naturalny. Nie każda kobieta ma jednak możliwość wyjechania na długie wakacje podczas, których zdobędzie piękną, czekoladową opaleniznę. Oczywiście istnieją samoopalacze oraz solarium, ale jasne jest, że nie dość, że bardzo niszczą skórę nie prezentują się wcale estetycznie. Większości bywalczynie solariów przesadzają z częstotliwością odwiedzin, a ich skóra przypomina bardziej kolor marchewkowy niż czekoladowy.  Cóż zatem zrobić jeśli pragniemy by nasza twarz prezentowała śliczne, zdrowe kolory, a przy tym by wyglądała nadal naturalnie i świeżo? Może warto postawić na świetny makijaż, który z udziałem brązującego pudru sprawi, że twoja twarz będzie dokładnie taka jak pragniesz. Aby jednak wykonać makijaż brązujący w sposób, który rzeczywiście będzie prezentował się estetycznie i naturalnie należy pamiętać o kilku aspektach. Przede wszystkim jeśli jesteś posiadaczką cery skłonnej do przetłuszczania się, najpierw nałóż na nią zwykły podkład. Puder transparentny sprawi, że pudru brązującego nie będziesz musiała nakładać bardzo dużo, a co za tym idzie unikniesz nienaturalnego efektu. Musisz także wybrać odpowiedni pędzel, by makijaż był idealny.

A zatem unikaj pędzli dużych, nie dają one odpowiedniej kontroli, pędzel średniej wielkości będzie najbardziej odpowiednim wyborem. I co najważniejsze nakładaj puder delikatnymi posunięciami pędzla, kiedy będzie go za mało możesz go dołożyć, kiedy jednak sprawisz, że jest go za dużo, jego równomierne starcie przysporzy ci wielu problemów.

Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiedni wybór pudru. Jeśli pragniesz wykonać tego typu makijaż w dzień, staraj się wybierać kosmetyki matowe i półmatowe, ponieważ te rozświetlające nadają nienaturalnego wyglądu skórze. Kiedy jednak planujesz wieczorne wyjście wykorzystaj puder z błyszczącymi drobinkami, który umieść także na ramionach i dekolcie. Tego typu makijaż wykonany w odpowiedni sposób zachwyci każdego.