Paznokcie skóra i brwi

Wiele osób płci żeńskiej uważają, że farba dla włosów pięknie podchodzi dla brwi i rzęs – przecież to takie same włosy. To błąd nie tylko w korzeniu niesłuszny, ale również niebezpieczny. Skład farby dla włosów i farby dla brwi mocno różni się. W skład farby dla włosów wchodzą specjalne elementy dla intensywnego i odpornego koloru, które mogą wyrządzić szkodę w przypadku trafienia do oczu, a nawet doprowadzić do ślepoty! Farby dla brwi i rzęs przechodzą specjalne sprawdzenie pod względem bezpieczeństwa dla oczy. Dlatego nigdy nie wolno farbować brwi i rzęsy farbą dla włosów. Po prostu nie można tego robić!

Z kolej kobiety, które żyć nie mogą bez nakładanych paznokci, chociaż raz zderzały się z problemem grzybka lub z obrażeniami naturalnego pokrycia paznokcia. Lecz to – niekonieczna składowa paznokci akrylowych. Prawdziwa przyczyna – w niefachowości specjalisty, który używał brudne instrumenty lub nie wyszorował ręki przed procedurą zwiększania paznokci. Nakładane paznokcie stwarzają przyjazne środowisko dla zaniesionych bakterii. Wniosek wprasza się sam: zwiększanie musi robić fachowiec w odpowiednich warunkach.

Wiele kobiet myślą że masaż twarzy rozciąga skórę, tym samym pozbawiając siebie zadowolenia tej przyjemnej i pożytecznej procedury. Naprawdę rozciągnąć skórę nie tak łatwo – przecież ona jest nieprawdopodobnie elastyczna i prężna. Profesjonalny masaż powołany nie powodować urazów skóry, lecz doprowadzić do aktywności: wzmocnić krwiobieg, wygładzić drobne zmarszczki. Jeżeli masażysta zły, to maksimum, co może stać się  – to odczucie dyskomfortu.

Mycie chłodną wodą pomaga rano obudzić się i przywrócić do rześkostości. A z kolei  nacieranie lodem korzyści skórze nie przyniesie. Przeciwnie, może doprowadzić do rozszerzenia naczyń, obezwodnienia i pojawienia czerwonych plam. Przyczyna: kontrast temperatur: ludzkiej skóry i zamrożonej wody. Takiego gwałtu skóra nie lubi.