Rodzaje sylwetek

Różne osoby maja różne typy budowy, w poniższym artykule opiszę najpopualrniejsze budowy kobiecego ciała wraz z ich krótką charakterystyką. Na pierwszy ogień pójdzie gruszka. Ten typ charakteryzują wąskie ramiona sylwetka, talia wąska i smukłe nogi poniżej kolan, najbardziej obszernym miejscem jest talia.
Odpowiedni strój: dobry pomysł, aby zastosować figi z obniżonym stanem (mogą być bokserów). Taka wcięcie spowoduje złudzenie że biodra są mniejsze. Ponadto korzystnie wpływają na wygląd górnej części nóg. Biustonosz na cienkich ramiączkach będzie sprawiać że, ręce będą wyglądać na nieco szersze niż w rzeczywistości. Ponadto, poziome kąty, żeglarskie paski, na przykład, jest odpowiedni dla tego typu sylwetki – sprawi, że biust wygląda na pełniejszy.
Jabłko
Ludzie z sylwetka w kształcie jabłka są stosunkowo dużych rozmiarach na obwodzie talii i bioder i talii ich biust jest podobny, ramiona i plecy są lekko zaokrąglone.
Odpowiedni strój: Dla tego typu wielkość nieco powyżej najlepiej pasujące majtki, które pozwalają skorygować ewentualne „brzuch”. Jeśli to konieczne, push-up, kubki pomoże wzmocnić mocne strony kobiet. Prawie wszystkie wzory dozwolone, ale uważaj na poziome pasy i duże geometryczne kształty na orientację poziomą – mogą spowodować zoom optyczny rysunku.
Prostokąt
Osoby z tego typu konstrukcji charakteryzuje brak wcięcia w talii i biodrach wąski – tak potocznie nazywa się ten rodzaj chłopców.
Odpowiedni strój: Kobiety z tym typem postaci w strojach wyglądają bardzo atrakcyjny kawałek. Wbrew pozorom, strój jest bardzo sexy, a ludzie docenią jego sportowy charakter. Czy warto zauważyć, bardzo kobieca rozwiązań stosowanych przez projektantów. Wycięcia na plecach, podkreślając talię wzory lub Push Up kubki są wszystkie elementy, które doskonale ukryć wszelkie braki i wydobyć sylwetki dziewczyny są najlepsze.

Jak widać każdą figurę można ubrać w odpowiedni sposób, wystarczy jedynie trochę chęci i właściwe sklasyfikowanie naszego wyglądu.