Większe usta bez zabiegów

Bez wątpienia usta kobiety to element twarzy, który pragniemy by kojarzył się z namiętnością. Dlatego też wiele pań pragnie by ich usta były większe niż są w rzeczywistości, z tego też względu decydują się na operacje plastyczne, czy wstrzykiwanie płynów, które jest nie tylko bolesne, ale również niebezpieczne. Warto zatem wiedzieć, że usta mogą stać się większe w sposób całkowicie naturalny. Poza tym możemy je powiększać optycznie makijażem, tak by wyglądały namiętnie i seksownie bez udziału kosmetologii.

Aby powiększyć usta należy poprawić mikrokrążenie, tego natomiast można dokonać w domowych warunkach. Wystarczy masować usta szczoteczką do zębów z odrobiną cukru. Kolor będzie żywszy, a usta pełniejsze. Położenie na usta mieszanki cynamonu, imbiru oraz balsamu do ust, sprawi, że usta będą większe niż przed tym zabiegiem, nie jest to jednak dobre rozwiązanie dla osób o bardzo wrażliwej skórze i alergików. Usta można również pomalować tak by wydawały się wydatniejsze. Jeśli lubisz używać błyszczyka, obrysuj usta konturówką w naturalnym odcieniu, zrób to jednak tak, by kontur był o milimetr odsunięty od rzeczywistej linii ust. Kontur nada charakteru ustom a błyszczyk podkreśli ich kształt. Nie używaj ciemnych konturówek, wydają się one nienaturalne i przede wszystkim zmniejszają usta. Innym, często wykorzystywanym sposobem jest rozjaśnienie górnej wargi, łuku kupidyna cieniem. Można tego dokonać także białą kredką, bądź rozświetlaczem.

Najlepszym wyjściem jest malowanie ust pomadką, a na sam środek nakładanie bezbarwnego błyszczyka. Same błyszczyki koloryzujące są gęste i lubią wylewać się poza kontur ust, co przedstawia się w bardzo nieestetyczny sposób. Istotne  jest również wybieranie odcieni jakimi malujemy usta. Wiele pan gustuje w ciemnych pomadkach czy błyszczykach, niestety ciemne barwy pomniejszają usta, więc efekt jest trudny do uzyskania. Najlepiej jest wykorzystać rozjaśnienie ust i konturówkę. Całość wygląda estetycznie i uwodzicielsko, a co najważniejsze pasuje na każdą okazję.