Moda dla tęgich

Moda dla tęgich

Jakakolwiek przymiarka odzieży dla tęgich kobiet – prawdziwe wypróbowanie. Jak ubierać się tęgim paniom, żeby wyglądać stylowo? Przecież, pełne kobiety często mają kompleksy. Zamiast tego żeby zastanowić się pomyśleć, jak poprawnie ubierać się, oni rozmyślają: jak wszystko schować? A to podejście, w zasadzie, jest nieprawidłowe. Teraz w Europie tendencja, przedstawiać na podium szczuplaków. I to wpływa na modę dla pełnych. Dlatego kobiety z pełną figurą teraz pragną ubierać się bardziej ekscentrycznie. Na przykład, noszą stylizowane szarawary. W ogóle, istnieją dwa typy figury : kiedy piersi są malutkie i szerokie biodra, i przeciwnie. Na szczupłych biodrach lepiej wyglądają spodnie. Szerokie spodnie klosz z szyfonu – coctail wariant; klasyczne,  podchodzą dla podróży i odpoczynku. Pełnym można nosić krótkie spodni, nawet światłe. Większość ma wyrafinowana kostkę  nogi, dlaczego jej nie pokazać?! Jeśli biodra i brzuch są dość otyłe, ratuje spódnica, która dzięki krojowi siadae idealnie i przydaje szcupłości. Piękne piersi warto pokazać przy pomocy dekoltu, a jeśli trzeba zawoalować zbędne – robimy płaski żabot. Pełnym kobietom poleca się noszenie długich spódnic dopasowanych w talii. Mini, zazwyczaj więcej podchodzą młodym. Lecz jeśli ma Państwo wysportowane ciało, noście wszystko aż do szortów.

Jeżeli chodzi o kolor i rysunek, to można z pewnością powiedzieć, że na tęgich nie będzie wyglądał „klomb”. Rozmiar rysunku polecany przeważnie średni. Dobrze wygląda geometryczny rysunek, co „wyciąga” sylwetkę: pionowe i diagonalne pasy, skrojona po skośnej. Poziomowy pasek nie jest pożądany.

Biały kolor też nie tylko dla chudych. Tęga kobieta pięknie wygląda, jeśli założy białą marynarkę i prążkowane spodni albo po skośnej skrojoną spódnicę, i ładnie dobierze biżuterię i top.

Przy niskim wzroście nie można nosić rzeczy dwóch różnych aktywnych kolorów. Tęgim nie rekomenduje się nosić spodni i obuwie różnego koloru. Jeśli spodnie czarne, obuwie też powinno być czarnym.